Pramoniniai vartai

Gausus dizaino ir struktūros variantų pasirinkimas (10 tipų) leidžia sumontuoti vartus įvairiomis sąlygomis: su žema arba aukšta sąrama , ar ant šlaitinio stogo. Pramoniniai DEXTERA vartai gali būti iki 7m pločio ir 6 m aukščio. Vartų struktūra yra specialiai sustiprinta, kad užtikrintų patikimumą ir funkcionalumą esant tokiems matmenims. Standartinėje komplektacijoje – dvipusė rankena, skląstis, apsauga nuo spyruoklių lūžimo ir trosų trūkimo. Kreipiančiųjų plieno storis – 2 mm.

Pramoniniai vartai yra gaminami ir pritaikomi dažnam vartojimui. Jų struktūra garantuoja iki 100 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų.

Vartai gali būti atidaromi ar uždaromi rankiniu būdu, nes sekcijinių vartų svoris yra subalansuotas atskiromis sukamomis spyruoklėmis. Norint atidaryti DEXTERA pramoninius vartus, užtenka mažesnės nei 260N (≈26kg) jėgos, kuomet vartų svoris gali siekti 600kg.

Siekiant užtikrinti saugią ir patogią sekcijinių vartų kontrolę yra montuojama speciali automatika.

DEXTERA sekcijiniai vartai pilnai atitinka visus Europos saugumo standartus, kurie patvirtinti Europos akredituotų laboratorijų. Patvirtinančios ataskaitos paruoštos remiantis išduotais protokolais leidžia žymėtis vartus CE ženklu.

Energijos taupymas – jungčių sandarumas ir sekcijų storis užtikrina gerą šilumos koeficientą patalpų viduje.

DEXTERA vartų segmento storis yra net 45mm. Plokščių gamyboje naudojama 0.4mm storio cinkuota metalinė juosta su 16 μm cinko sluoksniu. Išorinis sluoksnis padengtas poliuretanu, kuris yra papildytas 20-25 μm storio poliamido detalėmis (PUR-PA). Segmentai yra uždari – išorinės ir vidinės metalo plokštės viršujė ir apačioje yra sandariai sutvirtintos.

 Garažo vartams suteikiama 2 metų garantija.

Plokščių tipai:
S tipo plokštė tinka prie daugelio apdailos medžiagų ir pabrėžia originalų pastato dizainą.
pram_1_tip
Mikrobangos plokštė paslepia menkus lako dangos apgadinimus,  mažas duobutes ir dėmes – taip ilgus metus išsaugodama puikų vartų dizainą.
pram_1_tip
Panoraminės plokštės su langais segmentiniuose vartuose užtikrina puikų matomumą, natūralų apšvietimą ir puikų sprendimą salonams, servisams, dirbtuvėms, logistikos centrams ar kitiems sandėliams.
pram_1_tip

DEXTERA vartai gali būti dažomi visomis spalvomis pagal RAL paletę, taip puikiai suderinant spalvas su langais, stogu ar pastato fasadu.

Vartai dažomi tamsaus ir auksinio ąžuolo, vyšnios ir 9-iomis spalvomis su standartine kaina. Pasirinkus spalvą iš RAL paletės taikomas antkainis.

spalvos_vart

Garažai

Pramoninių vartų galerija

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background