Buitiniai garažo vartai

Segmentiniai vartai turi tam tikrų neginčijamų privalumų: naudojimosi patogumu, patikimumu, saugumu, geru durų sandarumu ir puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Naudojant energiją taupančias plokštes ir sandarinimo sistemą per visą perimetrą, užtikrinama reikiama temperatūra garaže. DEXTERA vartų segmento storis yra net 45mm. Vyriai sutvirtinti 4 sluoksnių nerūdijančiu plienu. “Spyruoklė spyruoklėje“ – išskirtinis dėmesys saugumui. Ši sistema užtikrina spyruoklės atsikabinimo apsaugą nuo bėgelių, jei viena iš spyruoklių būna pažeista. Unikalus fiksacijos metodas yra saugomas patentų biuro.

 • Lankstų tvirtinimo vieta yra 4 kartus sustiprinta;
 • 45mm storio poliuretano užpildas išsaugo šilumą, tai 12,5% daugiau, nei kiti vartų segmentai siūlomi rinkoje;
 • oro ir vandens nepralaidumą užtikrina dvigubos tarpinės;
 • kokybės užtikrinimui siūloma dvigubos spyruoklės apsauga;
 • aukšto lygio struktūra garantuoja 25 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų;
 • garažo vartams suteikiama 2 metų garantija.

1_photo_garaz_buit

Puikus segmentų techninis sprendimas

1. Išorinės ir vidinės segmento plokštės tiek viršuje, tiek apačioje yra papildomai sustiprintos. Dėka šio uždaro kontūro segmentų plokštės neatsisloksniuoja viena nuo kitos, tai yra ypač aktualu karštomis vasaromis ir tamsia spalva dažytiems vartams.

2. Vartų segmentų konfigūracija užtikrina savaiminį lygiavimą. Tai leidžia patikimai sujungti segmentus tarpusavyje ir didinti hermetiškumo bei  šilumos išlaikymo rodiklius. Visa tai lengvina vartų įdiegimą ir ištaiso lengvas pasitaikančias montavimo klaidas.

3. Jungiamųjų varžtų tvirtinimo vietos yra specialiai 4 kartus sustiprintos. Lanksto tvirtinimas yra tvirtas ir panaikinama tikimybė skydelių atsisluoksniavimui.

Segmentinių vartų video reportažas:

 

 • Pirštų prispaudimo apsaugos sistema ir nerūdijančio plieno vyriai – montuojami standartinėje komplektacijoje;
 • dėka specialios technologijos poliuretanas ir skarda segmente laikui bėgant neatsisluoksniuoja;
 • naudojama 0.4mm storio cinkuota metalinė juosta su 16µm cinko sluoksniu;
 • išorinis sluoksnis padengtas poliuretanu, kuris yra papildytas 20-25µ storio poliamido detalėmis (PUR-PA);
 • ypač gera vartų sekcijų ir mechanizmo antikorozinė apsauga garantuoja ilgalaikį ir patikimą vartų darbą;
 • plokštės gaminamos su polimero EPDM sandarinimu, suteikdamos didelį mechaninį stiprumą ir elastingumą prie žemai temperatūrai;
 • hermetikas užtikrina aukštą šilumos ir garso izoliaciją;
 • per visą vartų perimetrą tarpuose yra polimerinės sandarinimo gumos, kurios kartu su bėgių profiliais užtikrina patikimą sandarumą;

Vartai gali būti atidaromi ar uždaromi rankiniu būdu, nes sekcijinių vartų svoris yra subalansuotas atskiromis sukamomis spyruoklėmis. Norint atidaryti Dextera buitinius vartus, užtenka mažesnės nei 150N (~15kg) jėgos.

Dextera garažo durų sistemos yra sertifikuotos pagal naują ISO 9001: 2008 standartą, kuris yra patvirtintas TUV Rheinland InterCert liudijimo Nr 75 10.070.322.

Garažo vartų šilumos varža atitinka tarptautinius reikalavimus SNiP – GOST 31174-2003, TKP – 45-2.04-43-2006 ir leidžia gaminti bei įrenginėti vartus net ir atšiauriausiomis žiemos sąlygomis.

Automatinių garažo vartų šilumos, garso, vandens ir vėjo izoliacijos atitinka aukštus Europos Sąjungos reikalavimus ir turi EN sertifikatus. 

vieta_pagr Aukšta garso izoliacija – 21db (EN ISO 717-1)

vieta_pagr 45mm segmentas užtikrina aukščiausią šilumos apsaugos 5 klasę (EN12426)

vieta_pagr 50 Pa atsparumas vandens jėgai prilygsta 2 klasei (EN 12425)

vieta_pagr 1000 Pa pasipriešinimas vėjo jėgai patvirtina aukščiausią 4 klasę (EN 12424)

Tarptautinius reikalavimus atitinkantis saugumas

Nuotrauka_garaz_saugDextera vartų techniniai sprendimai segmentiniams vartams pilnai atitinka Europos reikalavimų standartą EN12604 ir EN12453 – apsauga nuo pirštų prispaudimo, segmento kritimo ar nepageidaujamų poslinkių.

Segmentinių garažo vartų tipai

Klasikiniai (classic) garažo vartai

Maksimalus tokių vartų dydis yra 6000 x 3085 mm.
Vartų pakėlimas vyksta spyruoklių (montuojamų virš vartų segmentų, ant sąramos) pagalba.

Konstrukcijos ypatybės

pagr_buit_garaz

 1. Jungiant dvi veleno dalis, reguliuojama jungtis leidžia sukti spyruokles į priešingas puses, taip sudarant vienodą troso įtempimą.
 2. Kiekviena spyruoklė yra montuojama su specialiu spyruoklės stabdymo įrenginiu – apsauga nuo spyruoklės lūžimo, kuris apsaugo nuo vartų staigaus kritimo nutrūkus pačiai spyruoklei. Spyruoklės apsaugos nuo lūžimo visada komplektuojamos be papildomo mokesčio.
 3. Specialios formos vyriai atitinka aukštus stiprumo reikalavimus ir suteikia patikimumo vartų segmentų jungčiai.
 4. Vartų konstrukciją sudaro reguliuojami ritininiai kronšteinai. Jie leidžia sureguliuoti gretimų segmentų lygį atidarant vartus, taip pat užtikrinama termo- ir garso apsauga vartams. Ritininiai kronšteinai yra pagaminti iš antikorozinės medžiagos (nerūdijančio plieno ir aliuminio). Šios nerūdijančios medžiagos garantuoja patikimą sekcijinių vartų darbą visą laiką.
 5. Sekcijiniai vartai montuojami su polimerinėmis gumomis (per visą perimetrą). Kartu su bėgelių profiliais, gumos suteikia patikimą izoliaciją.

Montavimo tipai

Yra trys garažo vartų montavimo tipai (sužemintas, standartinis ir praaukštintas), kurie leidžia sumontuoti Classic vartus į beveik bet kurią įvažiavimo angą.

vieta_pagr Standartinis montavimas

vieta_pagr Sužemintas montavimas

vieta_pagr Paaukštintas montavimas

Norint sumontuoti Classic garažo vartus, reikalaujamas minimalus sąramos aukštis yra 100mm mechaniniam valdymui, o automatiniams vartams – 150mm.

Garažo vartai Standard

vieta_pagr Maksimalus tokių vartų dydis yra 3500 x 3085 mm.

Išskirtinis šios modifikacijos bruožas yra vartų pakėlimas šonių spyruoklių įtampos pagalba. Tai užtikrina lengvą vartų judėjimą ir apsaugo nuo spontaniško nusileidimo. Tempimo spyruoklės (dvigubos – „spyruoklė spyruoklėje“)  Standardtipe išdėstytos tarp vartų segmento ir vertikalių bėgelių, po vieną porą kiekvienoje pusėje. Tokių spyruoklių tipo naudojimas ženkliai sumažina montavimo laiką. Įprastinis garažo vartų montavimas užima 2,5 – 3  valandas nuo darbų pradžios iki produkto pridavimo klientui.

Standard tipo segmentiniai vartai gali būti montuojami beveik bet kurioje įvažiavimo angoje. Minimalus reikalaujamas sąramos aukštis tik 100mm (nenaudojant automatikos), kas yra labai patogu keičiant senus garažo vartus su geležiniais vyriais naujaisiais DEXTERA sekcijiniais vartais.

pagr_standart

 1. „Spyruoklės spyruoklėje“ surinkimas suteikia papildomo saugumo garažo vartams. Ši sistema užtikrina spyruoklės atsikabinimo apsaugą nuo bėgelių, jei viena iš spyruoklių būna pažeista. Unikalus fiksacijos metodas yra saugomas patentų biuro.
 2. Ritininių kronšteinų konstrukcija užtikrina patikimą ir patogų vartų segmentų spaudimo sureguliavimą įvažiavimo angai. Kronšteinai taip pat garantuoja geresnį termo ir garso izoliavimą bei apsaugą nuo klimato pokyčių.
 3. Tai patogi sistema sureguliuoti spyruoklių įtempimą. Segmentinių vartų spyruoklių įtempimas gali būti sumažintas ar padidintas montuojant vartus arba vėlesniu vartų naudojimo laikotarpiu. Dėka to, vartų servisas nereikalauja daug laiko ar kaštų.
 4. Profilio galų paslėptas sumontavimas suteikia estetinio grožio vartams. Patikimų gumų montavimas per visą perimetrą užtikrina segmentinių vartų patikimą sandarumą.

Garažai

Buitinių garažo vartų galerija

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background