Aliuminių langų ir durų sistema MV-70

Aliuminių langų ir durų sistema MV-70

MV-70 yra moderni aliuminio sistema, skirta atlikti architektūrinius lauko plėtros elementus, kuriems reikalinga šilumos ir garso izoliacijai

Aliuminių langų ir durų sistema MV-70

  • Pasižymi labai mažu šilumos perdavimo koeficientu U dėl specialių šiluminių tarpinių naudojimo
  • Langams suteikiama 5 metų garantija.

TECHNINĖS SAVYBĖS

MV-70 yra moderni aliuminio sistema, skirta atlikti architektūrinius lauko plėtros elementus, kuriems reikalinga šilumos ir garso izoliacijai.

Sistemos profiliai turi trijų kamerų struktūrą. Langų profilių konstrukcinis gylis: 70 mm (stakta), 79 mm (varčia), o durų – atitinkamai 70 mm ir 70 mm. Taigi, priimtini varčios ir rėmo profilių gyliai suteikia vienpusės plokštumos efektą.

MB-70 sistema pasižymi labai mažu šilumos perdavimo koeficientu U dėl specialių šiluminių tarpinių  naudojimo. Tai labai svarbu augant energijos taupymo ir aplinkos apsaugos poreikiams. MB-70 sistemos konstrukcijų Uf koeficientas, priklausomai nuo naudojamų profilių ir komponentų, svyruoja nuo 1,5 iki 2,39 W/(m2K). Sistemoje naudojami „Ω“ tipo, 34 (langams) ir 24 (durims) mm pločio profiliniai terminiai , pagaminti iš poliamido, sustiprinto stiklo pluoštu.

Sistema leidžia naudoti stiklus, kurių storis nuo 21 mm iki 57 mm langų varčiose, taip pat nuo 12 mm iki 48 mm vitrininiuose languose ir durų. Taigi platus užpildymo storių asortimentas garantuoja galimybę naudoti visus standartinius ir nestandartinius stiklus.